Mes esame plastikinių kortelių gamitojai. Greiti ir kokybiški!
Mūsų komanda jau daugiau nei 10 metų specializuojasi plastikinių kortelių gamyboje, tad drąsiai galime teigti jog esame šios srities profesionalai.

Plastikinės vizitinės kortelės

Plastikinės kortelės gaminamos iš PVC plastiko. Jos yra atspausdintos ir laminuotos kaip įprastos plastikinės kortelės, tik vizitinėms kortelėms naudojamas plonesnis plastikas (0,46 mm ir 0,31 mm storio). Jos yra lankstesnės, neplyšta, nebijo drėgmės ir yra ypač ilgaamžiškos. Vizitines galima padaryti blizgias, matines, su popieriaus faktūra. Tokia vizitinė kortelė net po keliolikos metų nenubluks, nesuplyš. Tai paliks tikrai ilgaamžį įspūdį Jūsų klientams ar partneriams.

vizitines padavimas

Be plastikinių vizitinių kortelių taip pat galime pasiūlyti įprastas, pigias popierines korteles atspausdintas skaitmeniniu būdu. Tai pats greičiausias ir optimaliausias kainos ir kokybės santykiu spaudos būdas. Spaudai naudojamas 250-300 gsm svorio baltas popierius, kuris yra labiausiai paplitęs rinkoje.Vizitinės kortelės padavimas
Kad ir kokia puiki bus vizitinė kortelė, ji taps bevertė, jei nemokėsite jos teisingai paduoti.

  Pavyzdžiui, Japonijoje kortelę reikia paduoti ir priimti abiem rankom, padėkoti. Gautą kortelę reikia iškart atidžiai perskaityti, apžiūrėti, pasidžiaugti ja. Tik po kurio laiko galima kortelę įsidėti į kortelių dėklą arba švarko kišenę.  Vizitinę kortelę reikia paduoti gerąja puse į viršų, taip, kad gavėjas galėtų iškart ją perskaityti. Jei Jūsų paprašo vizitinės kortelės, jūs turėtum padaryti tą patį. Korteles reikia laikyti lengvai pasiekiamoje vietoje, kad galėtum greitai paduoti. Kol lauki kortelės, mandagu būtų palaikyti trumpą pokalbį. Jei planuoji korteles platinti užsienyje, vienoje pusėje informacija turėtų būti pateikta anglų kalba, o kitoje – kalba šalies, kurioje lankaisi. Vizitinė kortelė – tai tavo reklama. Taigi ir dizainas, ir kortelės pateikimas turi skleisti apie tave tokią informaciją, kuri tau reikalinga savęs „pardavimui“. Apsikeitimas kortelėmis – ne tik asmeninės informacijos mainai. Tai pažinčių užmezgimas, investicija į savo ateitį.

Kainos
Plastikinių vizitinių kainos nurodytos be PVM

  Kiekis 4+0 4+4
  50 0,99 Lt 1,29 Lt
  100 0,89 Lt 0,99 Lt
  200 0,79 Lt 0,89 Lt
  300 0,69 Lt 0,79 Lt
  500 0,59 Lt 0,69 Lt
  1000 0,49 Lt 0,59 Lt

  Vizitinės kortelės išmatavimai yra 86 x 54 mm, suapvalinti kampai. Tai standartinės plastikinės kortelės dydis. Kortelės storis gali būti 0,46 mm arba 0,31 mm (tik vienpusės). Kortelės gali būti blizgios, matinės ar turėti popieriaus faktūrą.

Pagalba

Susisiekite su mumis jei norite gauti pasiūlymą plastikinių kortelių gamybai

e-mail korteles@printex.lt
tel +370 683 51505

e-mail info@printex.lt
tel +370
5 2331497

Tags

Plastikinės kortelės, nuolaidų kortelės, magnetinės kortelės, klubo narių, 3D, popierinės parkavimo kortelės, lojalumo, darbo pažymėjimai, dovanų kortelės, permatomos, skaidrios, viežbučių raktų kortelės, vizitinės kortelės, ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda