1. Išsirenkate patikusį kortelės šabloną. Šabloną išsirinkti galite čia.
  2. Siunčiate mums el.paštu laisvos formos užsakymą nurodydami savo įmonės rekvizitus, pasirinkto šablono numerį arba pageidavimą sukurti unikalų pažymėjimo šabloną (10€ + PVM), įmonės logotipą (pageidautina vektoriniame formate t.y. PDF, CDR, AI, EPS), skenuotą/fotografuotą antspaudą ir direktoriaus parašą, pageidavimą dėl spalvų pakeitimo ir pan.;
  3. Parsisiunčiate užsakymo EXCEL bylos pavydį čia ir užpildote darbuotojų duomenis;
  4. Surenkate darbuotojų foto JPG formatu, kurios turi būtų pervadintos žmogaus vardu_pavarde (dydis gali būti įvairus, mes iškirpsime, bet pagiedautina ne mažesnis nei 600px);
  5. Siunčiate visus duomenis mums el.paštu info@darbopazymejimai.lt. Nuotraukas, jei jos užima daug vietos, galite siųsti pasinaudodami nemokama svetaine www.weetransfer.com per kurią galite išsiųsti iki 2GB dydžio failus.
  6. Gavę Jūsų užsakymą mes per 1-2 d.d. paruošime šablono maketą ir atsiųsime Jums suderinimui.
  7. Pasitvirtinus kortelės šablono maketą, sumaketuosime visus darbuotojų pažymėjimus ir atsiųsime galutiniam suderinimui.
  8. Patvirtinus užsakymą, pažymėjimai bus pagaminti per 2-3 d.d. ir išsiųsti ar palikti atsiėmimui.
Užsakymą siųskite el.paštu: info@darbopazymejimai.lt  
Pasitaiko klientų, kurie naudoja praėjimo korteles. Ant esamų kortelių galime atspausdinti Jūsų pažymėjimus ar kitą informaciją UV spaudos pagalba arba galime pagaminti plastikines korteles – lipdukus, kuriuos galite klijuoti ant jau turimų praėjimo kortelių. Kortelės gaminamos plonos, plastikinės, identiškų išmatavimų kaip ir bekontaktės praėjimo kortelės, todėl ant jų užklijavus plastikinius lipdukus, jos atrodo kaip su spauda. Tai taip pat padeda sutaupyti, nes nebūtina išmesti praėjimo kortelės jei darbuotojas išeina iš darbo ar pasikeičia jo pareigos ar kiti duomenys. Nuo jos galima nuplėšti kortelę/lipduką ir užklijuoti naują. Kortelė lipdukas yra tokia pat atspari kaip ir įprasta plastikinė kortelė. Užklijuotos jos laikosi gerai, tačiau esant reikalui galima jas nuplėšti nesugadinus kortelės. Galime pagaminti ir 1 vnt.
Mūsų dizaineriai gali paruošti Jums maketą, tačiau jei nuspręsite maketą pasiruošti patys, Jums reiktų žinoti:
  • maketą pageidautina pateikti vienu iš šių formatų: CorelDrow ver.iki X8, Adobe Ilustrator, PDF, TIFF, Photoshop. Paveikslėlių rezoliucija turėtų būti 600dpi. Kortelės maketo išmatavimai būtų 86×54 mm, maketą pateikti su užlaidomis po 2 mm iš kraštų (maketas su užlaidomis būtų 90x58mm).
  • Maketuojant venkite svarbių elementų ir teksto arčiau kaip 3 mm iki kortelės kirtimo kraštų.
Čia galite parsisiųsti mūsų šabloną, kuriame galite ir pateikti savo maketą. Plastikinės kortelės maketo šablonas čia. Jei šių patarimų nepakaktų, kreipkitės į mus ir mes Jums pagelbėsime. ——— SVARBU: failai turi būti paruošti CMYK spalvų modeliuose. Patikrinkite ar nepalikote RGB ar kitų nereikaligų spalvų. Nepamirškite AI, Corel Draw ir Photoshop programose nusistatyti CMYK aplinkos. Ruošiant failus negalima naudoti juodos ir pilkos spalvų fonų, susidedančių tik iš juodų dažų (CMYK 0,0,0,100). Spausdinant tokia spalva iš juodos virs tamsiai pilka, su galimai matomomis horizontaliomis juostomis. Neturinti kitų spalvų pilka taip pat bus „juostuota”. Šiam efektui išvengti juoda spalva turi būti sudėtinė. Pvz.: juodai spalvai C40 / M30 /Y30 / K100. Sukurta pilka spalva, taip pat turi būti gauta iš sudėtinės juodos spalvos. Pvz.: Y10/ K70 arba C20 / K70. Procentuotę rinkitės pagal norimą atspalvio intencyvumą. Spaudos metu spalvų perėjimai (gradacijos) gerai atkuriami, jeigu maketuojant išgaunami maždaug nuo 2-5 % iki 95-97 % ir yra sukurta ne iš vienos spalvos bei išgauti Adobe PhotoShop priemonėmis. Corel Draw programoje perėjimai (Fountain Fill) verčiami į Bitmap (pakanka 100-200 dpi) pažymėjus objektą dešiniu pelės klavišu „Convert to Bitmap“. Apply ICC Profile žymime tik tuo atveju, jeigu buvo nustatyta spalvų erdvė pradėjus ruošti maketą Tools/Color Management. Maketuodami nepamirškite uždėti užlaidų iš visų pusių bent po 2mm. Maketą pateikti 1:1 masteliu. Į sugeneruotus failus turi būti įtraukti visi panaudoti šriftai ir iliustracijos (embedded) arba sukreivinti. Jei šių patarimų nepakaktų, kreipkitės į mus ir mes Jums pagelbėsime.