Kaklajuostė – tai medžiaginė juostelė su karabinu, skirta renginio dalyvų kortelėms, akreditacinėms kortelėms pasikabinti. Juostelės ant kaklo gali būti naudojamos ir įmonės darbuotojų kortelėms nešioti, taip pat renginio dalyvių identifikavimui. Dėl šios priežasties kaklajuostes dekoruojamos, kad išsiskirtų ne tik spalva, tačiau ir renginio ar įmonės logotipu. Logotipą – užrašą ant kaklajuostės spausdiname sublimaciniu būdu.  Medžiaga dekoruojama iš vienos arba dviejų pusių pilnu koloritu – daugiaspalve spauda ir tik vėliau karpoma bei prisiuvami metaliniai karabinai, plastikinės jungtys ir kita.

Galime pasiūlyti skirtingo pločio kaklajuostes: nuo 0,7 cm iki 3,0 cm pločio. Pačios populiariausios ir dažniausiai klientų pageidaujamos yra 1,5 cm pločio kaklajuostės. Tačiau tai nėra oficialus standartas. Priklausomai nuo logotipo smulkiųjų detalių dydžio, šrifto dydžio galima gamintis ir platesnes kaklajuostes. Platesnėms kaklajuostėms pritaikomi didesni metaliniai karabinai bei plastikinės sagtys. Ilgiui naudojamas standartas – 93-94 cm. Tačiau esant poreikiui galime pagaminti ir ilgesnes ar trumpesnes. Akreditacinės juostelės gali būti su vienpuse sublimacine spauda arba su dvipuse, pagal kliento pageidavimą. Užsakius vienpusę spaudą, dažnai tenka stebėti, kuria puse dėvite. Dvipusė spauda gali būti su prasilenkiančiu užrašu arba su abejose pusėse atitinkančiu užrašu.

Derindami užsakymą paruošiame maketą pagal kliento nurodytą kaklajuostės plotį, pasirinktą tarpą tarp pasikartojančių logotipų, taip pat pasirinktą spalvą pagal Pantone ar CMYK paletę. Kad ir kokia kokybiška spauda ant medžiaginių juostelių, reikia atminti, jog vaizdas kompiuterio ekrane ir ant medžiagos šiek tiek skirsis. Reikia atsižvelgti, jog spausdinama ant medžiagos, o ne popieriaus lapo. Juosteles gaminti pradedame tik suderinę maketą ir gavę kliento patvirtinimą.

Galime pasiūlyti: kaklajuosčių su metaliniu karabinu, kaklajuosčių su plastikine jungtimi prie karabino, su plastikine saugumo jungtimi, su virvute telefonui arba visais išvardintais elementais kartu. Visas detales galima aptarti su vadybininku ir pagaminti kaklajuostę pagal Jūsų pageidavimą. Tačiau kuo daugiau elementų, tuo didesnė kaina. Visus susegimo elementus rasite žemiau.

Turime jau paruoštų kaklajuosčių mėlynos, raudonų ir juodos spalvos kuris galite užsakyti iškart mūsų el.parduotuvėje. Jeigu reikalingos tarpinės spalvos, jas taip pat gaminame sublimacijos būdu. Sublimacinės medžiaginės juostelės yra lygios ir gražios. Visos kaklajuostės tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Taip pat gaminame ir dovanų juostas, renginių juosteles, lagaminų juostas, medžiaginius pakabukus – trumpas kaklajuostes ant riešo, bei spalvotą sublimacinę juostelę. Dovanų pakavimo juosta skiriasi nuo paprastos kaklajuostėms naudojamos juostos, nes yra plonesnės medžiagos, geriau gula pakuojant dovanas.

Kad kainos santykis būtų protingas, gaminame nuo 100 vnt. Galime pagaminti ir mažiau, bet užsakymo suma bus arti tos kurią sumokėtumėte užsakant 100vnt.

PAVYZDŽIAI
Kreipkitės ir rasime geriausią sprendimą Jums
PAVYZDŽIAI
Kreipkitės ir rasime geriausią sprendimą Jums
SUSEGIMŲ PAVYZDŽIAI
Juosteles galima kombinuoti su įvairiais segtukais